BĚLENÍ ZUBŮ

Kosmetické zesvětlení chrupu.
O proceduře

Konec bělení zubů pomocí peroxidu vodíku, který vám může poškodit zubní sklovinu zuby. Bělení zubů pomocí intenzivního modrého a zeleného světla s bezperoxidovými aplikátory vám vybělí zuby bez jakýchkoliv vedlejších účinků či poškození zubní skloviny.

Naše metoda je rychlá, bezbolestná a hlavně efektivní. Výsledky uvidíte ihned a při správné péči se jen tak nevytratí. V našem salonu si totiž můžete dopřát 20 minutové ošetření speciální a šetrnou metodou pomocí certifikovaného přístroje, který ihned změní k lepšímu zabarvení vašeho chrupu až o několik odstínů.

K bělení chrupu využíváme nejmodernější francouzský přístroj, LED lampu Magic White MW-03, který využívá vlnové délky modrého a zeleného světla vyzařované pomocí výkonných LED diod. Revoluční ionizační technologie podporuje účinnější proces bělení zubů a regeneraci dásní.

Jak to probíhá?

V rámci jednoho 20 minutového sezení lze zlepšit barvu vašich zubů až o 3 -9 odstínů. Porovnání odstínu barvy zubů probíhá před a po ošetření.

Před ošetřením se posadíte do pohodlného křesla s opěrkou hlavy. Nejprve Vám aplikujeme gel  na  remineralizaci zubní skloviny. Proč? Častým problémem především mladší generace bývá odvápnění skloviny (demineralizace), která vzniká tak,že bakterie zubního plaku produkují agresivní kyseliny a tím mohou také narušit zubní sklovinu. Nejčastějším důvodem bývá nesprávná výživa, úzce spojená s nedostatečnou ústní hygienou. Poté Vám bude aplikován speciální bezperoxidový gel do jednorázového aplikátoru vytvarovaný pro pohodlné užití v dutině ústní. Nasadíte si ochranné brýle a intenzivní světlo vycházející po spuštění přístroje během 20 minut šetrně vybělí chrup.

Po ošetření můžete okamžitě pokračovat ve svém dni, a vyjma omezení v konzumaci některých potravin.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Výsledky jsou vidět okamžitě. Před i po ošetření je změřen odstín chrupu a vy můžete pozorovat okamžité zlepšení až o 9 barevných odstínů. Sama jsem byla svědkem vybělení o 14 odstínů!

Při správné péči zuby vydrží zářivě bílé 6 – 12 měsíců.

 

BĚLENÍ ZUBŮ – kosmetické zesvětlení chrupu

úkon

čas cca

cena

 

BĚLENÍ ZUBŮ – kosmetické zesvětlení chrupu  

20 min  

2 500 Kč

 nyní 1 890,-

 

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: