Líbilo se Vám u nás nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoli pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce...

Reference

Poprvé celotělovka

Poprvé celotělová masáž. Patřím mezi stydlíny, takže jsem se toho trochu obávala, ale dámy, u tohoto pana maséra si můžete být jisté, že se nemáte čeho obávat. Profesionál každým coulem, vše je založeno na komunikaci, pan masér vysvětluje, co dělá a co bude následovat. A to uvolnění je naprosto boží. První masáž, po které se mi po skončení nemotala hlava. Oceňuji také individuální přístup, doplnění tekutin poté je samozřejmost.
Jen upozorňuji, že pokud si dáte Bali masáž jako jsem měla já, budete od 6 večer spát jak miminka až do rána. :-)

Masáž

Krásné a čisté prostředí, skvělá uklidňující hudba, příjemný, milý a hlavně šikovný pan masér :) Mohu jen vřele doporučit :)

Profesionalita na 100%

Opravdu velmi profesionální přístup. Naprostá spokojenost. Velmi ráda se vracím :)

Masáž

profesionální a příjemná masáž, krásné prostředí, ochotný personál.

Masáž zad a šíje

Skvělá masáž - doporučuji i příjemné prostředí.

Breussova masáž

Za sebe mohu jen doporučit, při loňské akci jsem dostala voucher na masáž jako dárek. Tento typ masáže jsem neznala, masér je opravdu profík... a navíc vynikající profesionální přístup v celém studiu. Přeji všem radostný den.

Relaxační studio Profi - zkušenosti

Dobrý den.
Toto relaxační studio jsem navštívila již opakovaně a po mojí velmi dobré zkušenosti se sem budu zase ráda vracet. Tak jak mají na titulku svých webových stránek napsáno "... nechte se rozmazlovat!." tak to tady opravdu platí.
Zákazník se tu cítí skvěle, je to opravdu zážitek relaxace. Byla jsem tu opakovaně na kosmetice u velice milé paní kosmetičky, na masáži u moc šikovného a příjemného pana maséra a dnes jsem poprvé vyzkoušela i služby příjemné paní pedikérky. Tak precizní služby jsem ještě nikde jinde nezažila. Je vidět, že tu všichni děláte svoji práci s láskou a že Vám záleží na spokojenosti zákazníka. Jsem moc ráda, že jsem Vás všechny poznala a moc ráda se k Vám na to "rozmazlování" budu zase vracet. Každý, komu jsem Vás zatím doporučila se vracel také velice spokojený. Přeji Vám, ať se Vám daří a a hlavně spoustu spokojených zákazníků jako jsem já. Přeji pěkný den, Vaše spokojená zákaznice

masáž zad

Vyborna masaz, moc mily maser, mohu jen doporucit.

ZLATÉ RUČIČKY

Musím moc moc pochválit šikovného pana maséra, má opravdu zlaté ručičky. Pomohl mi od bolesti zad a krční páteře. A polepším se, budu chodit preventivně. Díky moc.

Bali

Chválím a obdivuji pana maséra za precizně a profesionálně odvedenou bali masáž. Užila jsem si ji a určitě přijdu zas. Takový úžasný relax si ráda dopřeji častěji! Moc děkuji, velice ráda doporučím dál. J.K.

Lymfodrenáž

Na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela přístrojovou lymfodrenáž a už po 6.procedurách mi padají kalhoty-soudím tedy, že to se mnou "něco" udělalo. Jsem moc spokojená.

Lepší kosmetický salónek neznám!!!

Všem vřele doporučuji kosmetika v tomto salónku je skvělý relax velmi příjemná kosmetička a hlavně profesionálka:-)
Vyzkoušela jsem i LYMFODRENÁŽ a je to užásná úleva pro unavené a těžké nohy:-)100% tento salonek doporučuji!!!

Přidat nový příspěvek

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: