Nabízíme špičkové služby v péči o pleť a tělo a přivítáme Vás v příjemném, klidném prostředí v Brně Juliánově. Jsme profesionálně vyškoleni a neustále si rozšiřujeme a zvyšujeme odbornost. V našem studiu používáme výhradně českou dermo a Bio kosmetiku SynCare, kvalitní české produkty firmy Saloos a australské vosky Lycon k šetrné epilaci celého těla.

Kvalitní služby jsou zajisté důvodem, proč se k nám naši klienti nejen z Brna pravidelně vracejí a doporučují nás svým přátelům a známým. Našim cílem je maximální spokojenost Vás zákazníků a to nejen s poskytnutými službami, ale i s individuálním přístupem k Vašim požadavkům. Pokud budete odcházet s dobrým pocitem, maximálně odpočinuti a v dobré náladě, bude to pro nás to nejlepší, co si můžeme přát :) V případě jakýchkoli dotazů a připomínek nás neváhejte kontaktovat.

Dárkový poukaz je vhodný dárek pro Vaše blízké k svátku, narozeninam, výročí, Vánocům, nebo jen tak pro radost...

Dárkové poukazy lze vybrat v  libovolné hodnotně  (např.400 Kč, 1 000Kč, 2000Kč...) nebo na libovolné ošetření (kosmetické ošetření pleti, masáž zad a šíje...)

                  

 

Novinky

Novinky SynCare

I u nás můžete zakoupit novinky od SynCare a navíc se slevou 10%! Na jaké novinky se můžete těšit? Zahrneme Vás kyselinou hyaluronovou :) Sérum MULTI LIFT 100% s kyselinou hyaluronovou, které u nás zakoupíte za krásných 306,- Kč, Denní krém 100% kyselina hyaluronová s UV filtrem 10, rostlinným...
Celý článek

Webová prezentace byla spuštěna

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Doufáme, že se Vám budou naše nové stránky líbit. Jakékoli rady, nápady a připomínky nám prosím zasílejte na uvedený kontakt. Zde pro Vás budeme připravovat aktuální informace, akce, slevy a novinky. Děkujeme za návštěvu našich stránek a těšíme se na...
Celý článek

            

Zastavte se k nám do studia pro výrobky SynCare za výhodné ceny ...

 

Awad Stanislava-Relaxační studio Profi - ekatalog.czKadeřnictví a kosmetické salóny - ekatalog.cz

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: