DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE                                            TEL: 603 203 249

Diamantová mikrodermabraze je efektivní metodou odstranění jemných vrásek, jizviček po akné či neštovicích, pigmentových skvrn, rozšířených pórů, strií a celkové regenerace a omlazení pleti. Diamantové nástavce různé hrubosti „obrušují“ vrchní vrstvičku kůže, čistí a oživuje ji, za současného působení vakua se odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované vyživující přípravky. Výsledkem je hladší pleť, lepší tonus, povrchové pigmentové skvrnky a póry se výrazně zjemňují. Mimo to zapříčiní diamantová mikrodermabraze růst nových a zdravých kožních buněk, které jsou odolnější vůči vnějším vlivům. Tím dochází ke zpomalení stárnutí pokožky. Ošetření je možné od obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou až po lokty, kolena a záda...
 
Ošetření diamantovou mikrodermabrazí je neinvazivní, efektivní, bezbolestné a bez rizika, má téměř relaxační charakter. Nemusíte se tedy bát zčervenání pleti, otoků či jiné změny, která by přitahovala pozornost okolí.
 
 
Počet opakování záleží na celkovém stavu pleti, doporučuje se 3 - 6 sezení v týdenních intervalech, udržovací kúru pak jednou za 4 - 6 týdnů dle typu pleti. Po aplikaci je vhodné se chránit před slunečním zářením!
 
 

 

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: