Akce :)

Přeji krásný lednový den a v novém roce Vám přejeme mnoho zdraví, štěstí, pohody a pevnou vůli při plnění všech předsevzetí pro rok 2016 :)
 
Víte, jak se prohřát v těchto mrazivých dnech?
Přijďte si dopřát masáž celého těla lávovými kameny se slevou 30%, tedy za 595,- Kč místo 850,-Kč. Luxusní relaxace těla i duše za použití vulkanických kamenů nahřátých na 45-55 °C, kterými je tělo masírováno, dále přírodní esenciální oleje a relaxační hudba přináší úžasné teplo a vůni, která vás kompletně pohltí. Teplo z kamenů se Vám rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje. Účinky masáže jsou nezapomenutelným zážitkem a působí ještě několik dní po jejím provedení. Při této masáži pozvednete své vědomí do zcela nové úrovně.
 
A pokud plánujete lyžování a relaxaci na horách, dovolenou v teplých krajích a nebo se jen nechcete se líčit, máme pro Vás super revoluční novinku SEMIPERMANENTNÍ MASCARU, se kterou budou Vaše řasy neodolatelné i bez námahy :) V kombinaci s trvalou na řasy působí řasy naprosto přirozeně! Řasy jsou po nanesení semipermanentní řasenky dlouhé, krásně tvarované a zhuštěné. Tato úprava je 100% voděodolná, nerozmazává se a vydrží až 6 týdnů. Nyní spodní i horní řasy za zvýhodněnou cenu 300,- Kč.
Obě akce platí do 29.2.2016, tak si je nenechte ujít a rezervujte si svůj termínek ještě dnes...
 

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: