Den otevřených dveří 26.11.2015

Vážené zákaznice a zákaznici,
 
srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří našeho studia, který se bude konat ve čtvrtek 26.listopadu 2015 od 14.00 do 18.00.
Máme pro Vás připravený zajímavý program:
Můžete si vyzkoušet zdarma služby našeho studia jako například různé druhy kosmetických ošetření, masáží, úpravy nehtů, semipermanentní mascaru a další.
 
Nemine Vás prezentace Růstového séra na řasy a obočí Synouvelle. Inovativní komplex účinných látek stimuluje růst řas a obočí a zajišťuje jejich lepší ukotvení. Výsledkem jsou prokazatelně pevnější, delší, hustší a tmavší řasy. Lepší tvar a hustota obočí. Ideální pro ženy i muže s křehkými, řídkými, tenkými nebo krátkými řasami nebo příliš vytrhaným a řídkým obočím.
 
Přijďte vyzkoušet jako do jediného studia v Brně Semipermanentní pudr na obočí Chelsea Beautique. Tento báječný set na obočí Vám vykouzlí perfektně tvarované a přirozeně vypadající obočí během několika sekund. Pudr je vysoce pigmentovaný, voděodolný, potuodolný a navržený tak, aby Vaše obočí vypadalo perfektně po celý den.
Díky šesti šablonkám různých tvarů je aplikace jednoduchá a rychlá. Vybírat můžete ze sedmi barev.
 
Také nás nesmírně těší, že můžeme v našem studiu předvést světovou novinku SKIN UP. SKIN UP je luxus a relaxace v jednom, přináší maximální komfort, potěšení a požitek. Dokonalý koncept techniky a speciálního séra má mimořádné hydratační a omlazující účinky, které minimalizují tvorbu vrásek a působí proti předčasnému stárnutí. Dokáže během několika sekund pomocí chladivé mlhy obnovit hydrataci pleti, minimalizuje tvorbu vrásek a navrací pleti svěží a mladiství vzhled.
 
Proto neváhejte a zastavte se! 
 
Navíc v tento den sleva 10% na dárkové poukazy a permanentky! Také získáte slevové poukazy na služby našeho studia.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Tým Relaxačního studia Profi

P.S. Na akci neni nutné se objednávat...

 

 

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: