DUBNOVÁ AKCE

Jaro je konečně opět tu a s ním přichází opět probuzení organismu ze "zimního spánku" a detoxikace těla. Proto jsme pro Vás připravili na duben MEDOVOU MASÁŽ ZAD za 390,- Kč.

Medová masáž se provádí na zádech a dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla a ty potom „vyplavou „ na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Med odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života, a při medové masáži jsou z těla pohybem ruky doslova vysávány. Jemné dotýkání při masáži je komunikací a dotyk aktivuje vegetativní nervový systém a krevní oběh.
Může nejprve dojít ke zhoršení stavu, které je třeba hodnotit jako příznivé znamení, že tělo začíná vylučovat staré jedy a nečistoty. Doporučujeme na jarní detox alespoň 4 masáže v rozmezí týdne až 14. dnů.

Také Vaše ruce dostaneme zpět do formy. Při kosmetickém ošetření si můžete dopřát PARAFÍNOVÝ ZÁBAL NA RUCE ZA 95,- Kč. Ruce jsou po zábalu vláčné, vyživené a jemné..

Těšíme se na Vás! Přejeme krásné jaro.

 


 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: