NOVINKA! LYCON - precizně jemná epilace

Luxusní krémové vosky LYCON - nová epilační metoda na českém trhu 

Za úžasným příběhem vzniku těchto krémových vosků hledejte ženu – je to Australanka řeckého původu Lydia Jordan. Lydia nemohla na trhu najít vosk, který by plně splňoval očekávání její a jejich klientů. A protože pochází z rodiny kosmetických chemiků, bylo logickým řešením vyvinout vosk na míru. První experimenty se konaly v její vlastní kuchyni a po mnoha pokusech se zrodil správný produkt, který začala prodávat do několika sousedních salonů. Netrvalo dlouho a poptávka po LYCON vosku se rozšířila po celé Austrálii a krátce nato začaly objednávky proudit z různých částí světa. Dnes se s těmito vosky pracuje v 65 zemích světa.

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards 2014 a 2015 v kategorii epilačních přípravků. LYCON má věrné fanoušky mezi celebritami jako Victoria Beckham či Sienna Miller.

Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace. Jsou vyrobeny ze speciálních pryskyřic, včelího vosku a aromatických olejů, obsahují příměsi levandule, aloe vera, azulenu, růže, heřmánku a dalších přírodních látek, které jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 1mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky!

Metoda je bezpečná i pro ženy v pokročilém stádiu těhotenství. Na rozdíl od klasických vosků nebo cukrové pasty lze odstranit chloupky již od délky 1 mm a epilace je díky krémové struktuře mnohem méně bolestivá.

U nás ve studiu pracujeme se 2 druhy vosků Lycon – Krémový samostržný vosk na na citlivé partie (zejména obličej, podpaží, třísla a brazilská epilace), který odstraní i jemné chloupky od 1 mm, a teplý vosk roll-on na velké partie (nohy, ruce, záda), který odstraňuje chloupky od 2 mm a vosk odstraníme epilačními papírky.

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: