NOVINKA! DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Představujeme Vám našeho nového pomocníka v boji proti vráskám, pigmentovým skvrnám, jizvičkám - DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE.

Ošetření diamantovou mikrodermabrazí je neinvazivní, efektivní, bezbolestné a bez rizika, má téměř relaxační charakter. Nemusíte se tedy bát zčervenání pleti, otoků či jiné změny, která by přitahovala pozornost okolí.

Diamantová mikrodermabraze je efektivní metodou odstranění jemných vrásek, jizviček po akné či neštovicích, pigmentových skvrn, rozšířených pórů, strií a celkové regenerace a omlazení pleti. Diamantové nástavce různé hrubosti „obrušují“ vrchní vrstvičku kůže, čistí a oživuje ji, za současného působení vakua se odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované vyživující přípravky. Výsledkem je hladší pleť, lepší tonus, povrchové pigmentové skvrnky a póry se výrazně zjemňují. Mimo to zapříčiní diamantová mikrodermabraze růst nových a zdravých kožních buněk, které jsou odolnější vůči vnějším vlivům. Tím dochází ke zpomalení stárnutí pokožky. Ošetření je možné od obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou až po lokty, kolena a záda...
 
Počet opakování záleží na celkovém stavu pleti, doporučuje se 3 - 6 sezení v týdenních intervalech, udržovací kúru pak jednou za 4 - 6 týdnů dle typu pleti. Po aplikaci je vhodné se chránit před slunečním zářením!
 
Lokalita                                                                       
         délka           
             cena                              
Ošetření KLASIK
60 minut
  590,- 
odlíčení a povrchové čištění, enzymový peeling, ošetření mikrodermabrazí, sérum, maska, krém
Ošetření RELAX 75-90 minut 715,-
odlíčení, povrchové čištění, enzymový peeling, ošetření mikrodermabrazí, sérum, masáž, maska, krém
Ošetření LIFTING 75-90 minut 950,-
odlíčení a očištění pleti, enzymový peeling, ošetření obličeje mikrodermabrazí, sérum, masáž obličeje, krku a dekoltu, zapracování masky ultrazvukem, závěrečný krém
+ krk a dekolt 
+ 20 minut
+ 220,-
+ dekolt
+ 15 minut
+ 150,-
Hřbety rukou
   20 minut
250,-

 

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: