NOVINKA! Semipermanentní mascara

Semipermanentní mascara - řasenka

Chcete být stále upravená, jedete na dovolenou a nechcete se líčit, potřebujete zvýraznit oči…? Nabízíme vám žhavou revoluční novinku - Semipermanentní mascaru...

V kombinaci s trvalou na řasy působí řasy naprosto přirozeně! Řasy jsou po nanesení semipermanentní řasenky dlouhé, krásně tvarované a zhuštené. Tato úprava je 100% voděodolná, nerozmazává se a vydrží 3-4 týdny. Je vhodná pro aktivní životní styl, sportovní aktivity, svatby, dovolené, atd.

Mascara je v podstatě jako klasická řasenka- obalí vaše řasy, které se tím prodlouží a zahustí, průměrně vydrží  2-4 týdny a  je voděodolná. Oproti umělým řasám se aplikuje i na spodní řasy a je velmi šetrná k vašim očím. Její velkou výhodou a přirozeností je, že se postupně vytratí a není třeba chodit na odstranění. Neumí však zázraky, pokud máte krátké a jemné řasy, nebude to takový efekt, jako u řas nalepených, ale na rozdíl od metody řasa na řasu Vaše řasy tolik nezatíží.

Mascaru je možné kombinovat s prodlouženými řasami. Horní řasy prodloužíte metodou řasa na řasu a na spodní řasy použijete  semipermanentní mascaru.

Aplikace trvá 30-60 minut. Jedna až dvě vrstvy mají přirozený vzhled. Tři až více vrstev dramatičtější look. Mascara se aplikuje současně na horní i spodní řasy.

Je to víc než řasenka!

  • 100% voděodolná
  • Barví a modeluje řasy
  • Odděluje řasy
  • Zvětšuje objem
  • Prodlužuje

Jednoduše nádherné, krásně tvarované, namalované řasy, když se vzbudíte a i když jdete spát. Nízké nároky na údržbu, vysoký styl, to je odpověď na řasenku pro moderní ženy. Svěží, plné, tmavé, dlouhé řasy jsou nejžhavější trend této doby. Je ideální pro každou ženu, která nosí řasenku, ale je unavená z každodenního používání. Mnoho žen má plné ruce práce a všechny chtějí vypadat a cítit se co nejlépe každý den.

Před aplikací

Kontaktní čočky by měli být odstraněné před aplikací Mascary.

Je také nutné přijít na aplikaci bez nalíčených řas !!!

Důležitá péče po aplikaci

Voda nesmí přijít do kontaktu s Vašimi řasami 4 hodiny po aplikaci. Omezte působení teplé vody, páry nebo návštěvu sauny v čase prvních 24 hodin po aplikaci.

AKCE

Nátěr horních řas                                250,- Kč

Nátěr horních i spodních řas             300,- Kč

 

 

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: