ULTRAZVUKOVÁ MEZOTERAPIE - SONOFORÉZA - rejuvenizace pleti

Jedná se o příjemné a bezbolestné ošetření které lze absolvovat celoročně a je pro všechny typy pleti. Tato metoda je známá také pod názvem nechirurgický undefinedlifting. Ošetření ultrazvukem je stále oblíbenější metodou, které umožňuje opětovné zpevnění pleti obličeje a tím i korekci vrásek, je neinvazní, což znamená bez chirurgického zákroku, bez anestezie a rekonvalescence.

Účinek Sonoforézy se využívá pro redukci tukových zásob v obličeji i na krku, pro zlepšení prokrvení a mízního toku, k redukci vrásek, aktivuje tvorbu fibroblastů a nového kolagenu, zlepšuje kvalitu pokožky, omlazuje kůži a má pozitivní vliv na elasticitu pleti. Důležitým vedlejším účinkem je i schopnost urychlit vstřebávání účinných látek (např. aktivních látek a vitaminů) hloubkově do podkožního vaziva. Energie se dostává i do hlubších vrstev tkáně, kde dochází k zahřátí kolagenních vláken a k formování nového kolagenu. Kůže je pevnější, viditelné vyhlazení vrásek kolem úst, na čele a na krku zmenšuje se povolení partií na čelistech a krku.

Účinky :

  • zpevnění pleti obličeje a korekce vrásek
  • aktivuje tvorbu firboblastů a nového kolagenu
  • zlepšuje kvalitu pokožky
  • omlazuje kůži
  • má pozitivní vliv na elasticitu pleti

 

Efekt je patrný brzy po ošetření, které se však musí několikrát opakovat. Doporučený počet ošetření je 4 - 8 v intervalu 1 týdne. Ošetření lze provést i s kosmetickým ošetřením.

Pokud chcete během krátké doby svou pleť viditelně omladit a projasnit, lze sonoforézu kombinovat např. s chemickým peelingem, mikrodermabrazí nebo jejich kombinacemi. Každé z těchto ošetření se podstupuje v jiném časovém horizontu s tím, že dobře naplánovaný sled ošetření napomáhá dosažení celkového omlazení obličeje.

Kontraindikace :

  • těhotenství
  • implantáty a kardiostimulátory

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: