LIFTING ŘAS = TRVALÁ NA ŘASY = LASH LIFTING = LASH BOTOX

Mnoho názvů a přitom se jedná o to stejné. Trvalá na řasy dostala modernější název. Pokud se setkáte s Lash lifting, Lifting řas, Trvalá na řasy, dostanete se ke stejnému výsledku, jen s malým rozdílem v natáčkách. U nás Vám řasy navíc vyživíme - LASH BOTOX BOMB!

Tato technika tzv. LASH LIFTING a LASH BOTOX BOMB spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí včetně totální výživy.

Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX BOMB. Extrémně účinná vyživující kůra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitaminu E a dalších. Uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy. Bez parabenů.

Aplikace trvalé na řasy nebo-li liftingu řas Vám umožní zvýraznit přirozenou linii řas na dobu 2-3 měsíců. Takto upravené řasy rozjasní pohled a opticky zvětší Vaše oči. Vhodné pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů, pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy rovné. Výrazný efekt je i u velmi krátkých řas. Do určité míry nahradí i řasenku.

Natočíme Vaše řasy na speciální natáčky a zhruba po 60. minutové proceduře dojde k jejich zatočení, zvednutí a zvýraznění. Po této proceduře ještě více zvýrazníme řasy nabarvením a následně aplikujeme Lash BOTOX BOMB. Následující den se můžete líčit i vhodně zvolenou a kvalitní řasenkou. 

K takovéto kosmetické úpravě se používají přípravky s regeneračními účinky, díky nimž nedojde k porušení struktury řas.

CENÍK

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: